Połącz się ze swoją społecznością

  website_forum_01


Jak możesz wykorzystać Twoje Forum Odoo?

Zwiększ ruch na swojej stronie

Dyskusje są indeksowane i łatwe do odnalezienia przez silniki wyszukiwania. Zdobądź o więcej słów kluczowych i polepsz swoją pozycję w wyszukiwarkach dzięki nowym wpisom od Twojej społeczności. Silniki wyszukiwania takie jak Google zawsze wyróżniają strony zapewniające regularność i unikalność treści.

Przewiduj potrzeby swoich klientów

Śledź potrzeby i życzenia swoich klientów poprzez analizowanie najgorętszych i najczęściej odwiedzanych teamtów. Forum jest zintegrowane z Google Analytics abyś był na bieżąco z udostępnieniami i like’ami nawet spoza Twojej strony.

Zbuduj swoją własną bibliotekę dokumentacji

Przenieś najlepsze odpowiedzi do oficjalnej dokumentacji zaledwie jednym kliknięciem.

Zaoferuj swoim gościom informację jakiej potrzebują

Zachęcaj do współpracy i twórz wnikliwe dyskusje. Zadbaj aby Twoja strona była niezawodnym źródłem rozwiązań problemów Twoich odwiedzających poprzez zapewnienie im informacji jakiej potrzebują. Upewnij się, że każdy czerpie korzyści z Twoich dyskusji i stań się ekspertem w Twojej specyficznej dziedzinie. datas (1)Zapewnij wyjątkową satysfakcję klienta

Polepsz wsparcie dla Twojego produktu i zredukuj Twoje obciążenie. Lepsza od linii wsparcia jest sekcja FAQ, która pozwoli Twoim klientom zadać pytanie i szybko uzyskać odpowiedź nie tracąc czasu na telefonowanie oszczędzając jednocześnie Twoje pieniądze. To najpotężniejsza baza danych jaką możesz znaleźć. Twoi pracownicy i cała Twoja społeczność weźmie w tym udział. datas (19)

Utrzymaj swoją społeczność zaangażowaną

Użyj wyzwalaczy motywacyjnych aby nagrodzić swoich pracowników. Przydzielaj odznaki za pytania, udostępnienia, polubienia i głosy oraz nagradzaj najbardziej aktywnych. Ustaw swój system moderowania na punkty Karma aby zapewnić najbardziej aktywnym członkom społeczności dostęp do większej liczby funkcjonalności i zredukować spam. datas (2)Oficjalny partner
Al. Waszyngtona 146, 04-076 Warszawa
+48 22 266 01 02
biuro@lacan.com.pl

Skontaktuj się z nami: