Sprawne zarządzanie projektami

Piękne.
Łatwe.
Ogólnodostępne.
Darmowe.
Nielimitowana ilość użytkowników.
projects_screenshots_01a


Nowoczesny interfejs

Wszystko to, czego potrzebujesz jest takie jak lubisz

Organizacja
Prosta funkcja „przeciągnij i upuść” pomoże łatwo pogrupować zadania na odpowiednim etapie
Harmonogram
Możliwość łatwego sprawdzenia planów Twojego zespołu i ich przełożenia, pozostawiając je w zgodzie z Twoim harmonogramem.
Plan
Śledzenie terminów i postępów w Twoich projektach dzięki przejrzystemu widokowi
Analiza
Wygodny podgląd na przeciążenie nakładów pracy i status poszczególnych zadań


Prognoza potrzeb i zasobów

projects_screenshots_01c
 

Wykonanie projektów i dostępność pracowników

Zaplanowanie pracy zespołów w projektach, uwzględniając urlopy pracowników. Planowanie nadchodzących projektów z wyprzedzeniem i dużo dokładniej za pomocą prognoz opartych na porównywalnych projektach i szacunkowych terminach Porównywanie prognoz dzięki prawdziwym kartom ewidencji czasu pracy dla zwiększenia rentowności.Wykorzystanie mocy informacji wizualnej

Elastyczne zarządzanie projektem staje się łatwe

Uproszczenie procesów i zwiększenie współpracy pomiędzy pracownikami. Rozbicie projektu na mniejsze zadania i przypisanie ich do swojego zespołu w celu poprawy współpracy Tworzenie etapów dostosowanych do indywidualnych potrzeb w każdym projekcie, aby uprościć widok ich obiegu i zwiększyć ogólną wydajność projektu.
projects_screenshots_02


Omówienie zadań

projects_screenshots_03

Udostępnianie dokumentów

Dodanie szybkich notatek lub dołączenie plików do każdego zadania, by pozostać w stałym kontakcie z zespołem. Zapomnij o niekończących się spotkaniach z zespołem, żeby utrzymać śledzenie projektu. Komunikuj się przez czat, pisz w bloku udostępnionym w rzeczywistym czasie lub używaj live czata – a to wszystko w ramach jednego interfejsu!Określ zakres projektu dzięki czytelnemu widokowi

Funkcjonalny i dynamiczny widok wykresu dla każdego zadania. Tworzenie widoków wykresów do analizy danych przy wykorzystaniu potężnych narzędzi wyszukiwania, filtrowania i grupowania funkcji oraz rozmaitość unikalnych interfejsów wizualnych, które pomogą śledzić i utrzymać projekty na każdym poziomie.
projects_screenshots_04Oficjalny partner
Al. Waszyngtona 146, 04-076 Warszawa
+48 608 484 569
biuro@lacan.com.pl

Skontaktuj się z nami: