POZNAJ MOC NAJPOPULARNIEJSZEGO SYSTEMU ERP

System ERP wykorzystywany i rozwijany przez ponad 2 miliony użytkowników z całego świata, który oprócz zarządzania przedsiębiorstwem zapewnia obsługę CMS, CRM, MRP, HR i wiele, wiele więcej.

Odoo jest darmowym prostym w obsłudze i jednym z najefektywniejszych ogólnoświatowych zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Łączy w sobie setki zintegrowanych aplikacji biznesowych min. Księgowość, Magazynowanie, Produkcję, CRM, eCommerce, Zarządzanie projektami, Kontroling, Punkt sprzedaży i wiele innych dzięki czemu stał się kompletnym i uniwersalnym systemem klasy ERP dla Twojego biznesu.

Czym jest Odoo?

nasza historia

Lacan Technologies to firma z największym doświadczeniem w rozwijaniu i wdrażaniu systemu Odoo na Polskim rynku.

Nasze pierwsze wdrożenia oparte na frameworku Odoo rozpoczęliśmy w roku 2011. System wtedy właśnie zmienił nazwę z TinyERP na OpenERP, aktualna była wersja 5.0.6

 

Od początku byliśmy zauroczeni elastycznością systemu, ilością dostępnych modułów i łatwością dostosowywania do wymagań klientów. Z drugiej strony szybko zorientowaliśmy się, że musimy włożyć bardzo dużo pracy, aby produkt był gotowy do pełnej obsługi polskich firm. Istniały, co prawda wstępne tłumaczenia na język Polski, szczątkowy plan kont oraz integracja z serwisem NBP. Okazało się, że była to kropla w morzu prac, które musieliśmy wykonać, przede wszystkim w zakresie księgowości, sprzedaży fiskalizowanej, środków trwałych, magazynu oraz kadr i płac.

ODOO TO DOPIERO POCZĄTEK.

Dużo pracy musieliśmy włożyć także w rozwój samego frameworku tak, aby swobodnie obsługiwał on także średnie i duże firmy. Do przerobienia były, między innymi mechanizmy raportowania, kontroli uprawnień, filtrowania oraz wyszukiwania. Dużą część modułów (np. produkcja, kontrola jakości, kadry i płace, środki trwałe) napisaliśmy zupełnie od nowa. W ten sposób powstał nowy produkt LacanERP -kompleksowy system zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Jednocześnie cały czas utrzymujemy ścisłą współpracę z firmą Odoo i międzynarodową społecznością deweloperów. Jesteśmy oficjalnym partnerem Odoo i co roku uczestniczymy w ogólnoświatowych Odoo Open Days. Obok LacanERP, wdrażamy aktualną wersję Odoo, którą polecamy przede wszystkim do zarządzania sprzedażą, projektami oraz komunikacja zewnętrzną (sklep internetowy, strona internetowa). Na podstawie Odoo wykonujemy także wszelakie systemy „na zamówienie”, jak np. system projektowania zadań egzaminacyjnych lub systemy zarządzania maszynami vendingowymi.

Skontaktuj się z nami!

LACAN technologies Oficjalny Partner

Adres

Al. Waszyngtona 146, 04-076 Warszawa

phone

+48 22 266 01 02

EMAIL

biuro@lacan.com.pl